Gmina Kartuzy Samorząd

Gmina Kartuzy. Samorząd z tytułem ,,Symbol Polskiej Samorządności’’

Gmina Kartuzy otrzymała prestiżowy tytuł w ogólnopolskim programie „Symbol Polskiej Samorządności 2022”. W ubiegłym tygodniu burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński odebrał nagrodę na finałowej gali w Katowicach.

,,Symbol’’ to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie najlepszych w swoich branżach podmiotów. Za jego sprawą prezentowane są przykłady najlepszych samorządów, spółek komunalnych, spółdzielni, firm, uczelni, instytutów PAN w kraju. Co roku, w gronie nominowanych, znajdują się podmioty, których działania odznaczają się najwyższą jakością zarządzania, sprawnością w pozyskiwaniu i dysponowaniu środkami unijnymi, ale również dbałością o dobro mieszkańców.

Finałowa gala odbyła się 18 listopada w Katowicach. Wyróżnienie dla gminy odebrał burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

 – Dzięki udziałowi w programie wiele firm i instytucji potwierdziło swoją najwyższą jakość, ugruntowało swój wizerunek i nawiązało wiele kontaktów biznesowych. Od lat staramy się wśród laureatów budować dobre relacje, poczucie wspólnoty i niewątpliwej dumy z przynależności do grona najlepszych podmiotów w Polsce. Niezmiernie cieszymy się, że także i Państwo są częścią tej rodziny – czytamy w liście gratulacyjnym, który podpisał redaktor naczelny Monitora Rynkowego i Monitora Biznesu, Jakub Lisiecki.

Nad/opr.red

Komentarze