Gmina Sulęczyno Wokół nas

Gmina Sulęczyno. Podsumowanie ferii. GOK zaskoczył najmłodszych ofertą

Tegoroczne zajęcia na ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbywały się w drugim tygodniu. Brały w nich udział uczestnicy w wieku 7-12 lat. W każdym dniu dla dzieci były przygotowane różne aktywności.

 Gminny Ośrodek Kultury przygotował masę atrakcji, warsztatów i wyjazdów. Pierwszego dnia organizatorzy skupili się na integracji uczestników zajęć. Poprzez wspólną zabawę nie tylko mieli okazję poznać się, ale również spędzić miło czas. Na zakończenie wcielili się w artystów i namalowali piękne obrazy na płótnie, które zabrali ze sobą do domu. We wtorek dzieci wzięły udział w warsztatach edukacyjnych z ptakami. Później odbył się także spektakl pt. „Kraina Lodu” w wykonaniu teatru z Krakowa z czynnym udziałem małych artystów. W środę GOK zorganizował dzieciom wyjazd do Świata Zabawy. Przedostatni dzień ferii zimowych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie upłynął na wyjeździe do Gminnej Biblioteki Publicznej w Stężycy na film pt. ,,Igrzyska Zwierzaków”. Ostatni dzień ferii zorganizowały panie z ,,Iniemamocni „- mobilne animacje dla dzieci.

Były tańce, śpiewy, wata cukrowa, a na dodatek mała niespodzianka w postaci upominku od animatorek. Na zakończenie wspólna pizza, dyplomy wraz z puzzlami od GOK-u.

Nad/opr.red

Komentarze