Gmina Liniewo Kultura Wokół nas

Liniewo. Spotkanie Klubu Seniora. Urodziny klubowiczki i planowanie działalności

Czwartkowe popołudnie było wyjątkowe dla członków Klubu Seniora w Liniewie, którzy spotkali się w murach GOKSiR po dłuższej przerwie. Atmosfera była pełna radości i entuzjazmu, ponieważ czekało ich wiele ciekawych tematów do omówienia dotyczących przyszłych działań.

Po serdecznych powitaniach i wymianie wieści, członkowie klubu przystąpili do dyskusji na temat planów na najbliższe miesiące. Poruszone zostały różnorodne kwestie dotyczące organizacji wydarzeń kulturalnych, spotkań integracyjnych oraz propozycji aktywności fizycznej, które mają na celu wspieranie zdrowego trybu życia seniorów.

Urodzinowy akcent

Nie zabrakło również chwili radości i świętowania, gdyż urodziny obchodziła Pani Rozalia, jedna z uczestniczek klubu. Wszyscy zebrani serdecznie życzyli jubilatce wszelkiego dobra, przede wszystkim zdrowia, życząc jej samych radosnych chwil i spełnienia marzeń. Nie można zapomnieć o pysznym torcie, który był przygotowany na tę okazję. Rozkosz dla podniebienia i dodatkowy powód do świętowania tej wyjątkowej uroczystości.

Spotkanie Klubu Seniora w Liniewie w murach GOKSiR było nie tylko okazją do planowania przyszłych działań, ale także momentem integracji i wspólnego świętowania. Dla wszystkich uczestników było to niezapomniane popołudnie pełne ciepła i pozytywnej energii, które z pewnością będzie inspiracją do dalszej aktywności.

UG/opr.red

Komentarze