Gmina Żukowo Wokół nas

Żukowo. Osiedle ,,Złota Reneta”. Makurat Invest doceniony za zabudowanie silnej marki

Tegoroczna edycja Gospodarczo – Samorządowego HIT-a Regionów przyniosła dobrą wiadomość dla firmy Makurat Invest, działającego w Żukowie dewelopera. Na gali tej nagrody w Gniewie przedstawiciel firmy odebrał przyznany jej HIT Rubinowy.

Gospodarczo – Samorządowy HIT Pomorza to konkurs, którego celem jest uhonorowanie i promocja m.in. firm, których dokonania wyróżniają się na rynku i zawierają w sobie znaczny element społeczny. Kapitułę konkursu tworzą przedstawiciele instytucji i stowarzyszeń żywo zainteresowanych rozwojem gospodarczym i promocją regionu. Ocenia ona przede wszystkim nowatorstwo podjętych działań gospodarczych i ich poziom jakościowy.

Deweloper z Żukowa

Wśród firm zgłoszonych do tegorocznej edycji był również Makurat Invest Sp. z o.o. Sp. k. w Żukowie. Kapituła przyznała jej HIT Rubinowy za inwestycję roku. W laudacji nagrody kapituła oceniła: ,,Za zbudowanie silnej marki przedsiębiorstwa oraz dynamiczną sprzedaż mieszkań w czwartym etapie rozbudowy Osiedla ,,Złota Reneta’’. Gala, na której wręczono laureatom konkursu nagrody, odbyła się 24 września na zamku w Gniewie. W imieniu właściciela Makurat Invest, nagrodę odebrał Grzegorz Niklas pracownik firmy.

D. Tryzna

IV ETAP OSIEDLA ZŁOTA RENETA W ŻUKOWIE

Czwarty etap budowy osiedla, to innowacyjny projekt, w skład którego wchodzi pięć  5-cio piętrowych budynków. W każdym z nich znajduje się 47 lokali mieszkalnych. Podobnie jak w poprzednich etapach, wszystkie mieszkania na parterze będą dysponowały ogródkami a te na piątym piętrze balkonami lub tarasami.

W etapie tym inwestor oferuje całą gamę lokali mieszkalnych, tak aby potencjalny klient miał jak największą możliwość wyboru.  Zdecydowana większość mieszkań 3-pokojowych przewiduje salon z aneksem kuchennym, w których istnieje możliwość wydzielenia odrębnej, widnej kuchni.

Nowość stanowią jednak mniejsze 2-pokojowe mieszkania o powierzchni od 32,6 do 39,0 m2. Dostępne są również większe układy 2-pokojowych lokali o powierzchni od 45,0 do 53,0 m2 lub 3-pokojowych o metrażu 47,5 do 75,0 m2. Przygotowana została również oferta specjalna dla bardziej wymagających rodzin – 4-pokojowe –  mieszkania na ostatniej kondygnacji, dysponujące dwoma łazienkami oraz trzema tarasami.

 Na osiedlu w tym  etapie powstanie łącznie 285 miejsc postojowych – w tym 195 w halach garażowych. W kondygnacji podziemnej dostępne będą również komórki lokatorskie o różnorodnej powierzchni. Udogodnienie będzie stanowić komfortowa winda łącząca wszystkie kondygnacje – od podziemia po V piętro.

Na Osiedlu zaprojektowano łącznie 3 PLACE ZABAW, STREFĘ FITNESS oraz BOISKO. Bezpośrednio na Osiedlu funkcjonuje sklep spożywczy. Urozmaicona zieleń zaprojektowana na Osiedlu zapewnia poczucie relaksu i daje doskonałe warunki do wypoczynku i rodzinnej zabawy. 

Budynki E, F, G będą gotowe na początku 2022 roku, a budynki H, I na przełomie 2022 i 2023.  Warto dodać, że w ofercie sprzedażowej zostały ostatnie mieszkania w budynkach H, I.

Komentarze