Gmina Sierakowice Sport

Futsal. Przed nami ostatni mecz We-Metu w tym sezonie

Dzisiaj o godz. 20 na hali sportowej w Sierakowicach, We-Met Futsal Kamienica Królewska rozegra swój ostatni ligowy mecz sezonu zasadniczego Fogo Futsal Ekstraklasy. Przeciwnikiem będzie FC Reiter Toruń.

Debiutancki sezon jako beniaminek w wykonaniu zespołu trenera Kocota dobiega końca. Ekipa z Kamienicy Królewskiej od początku rozgrywek stawiała sobie za cel utrzymanie na najwyższym poziomie futsalu w Polsce. Cel udało się zrealizować na trzy spotkania przed końcem bieżącego sezonu zasadniczego. Pierwsze ligowe zmagania w Ekstraklasie przyniosły wiele emocji, wzlotów i upadków. Na pewno zdobyte doświadczenie i obycie z rozgrywkami zaowocuje w kolejnej kampanii, na którą wszyscy już czekają. Ostatnim akcentem spotkanie z ekipą, która jest obecnie „oczko” wyżej w ligowej tabeli. FC Reiter Toruń: 12 miejsce z 29 punktami w 29 meczach. We-Met FC Kamienica Królewska: 13 miejsce w 29 meczach z 27 punktami.

Obie ekipy rywalizowały ze sobą w ostatnim meczu rundy jesiennej w poprzednim roku. 9 grudnia We-Met pokonał torunian 3:1.

Na pewno obydwa zespoły będą chciały z powodzeniem zakończyć ligowe zmagania i w dobrych nastrojach udać się na zasłużone urlopy.

Nad/opr.red

Komentarze