Gmina Sierakowice Sport

Futsal. WE-MET melduje się w 1/8 finału Pucharu Polski

Z tarczą po meczu w 1/16 finału Pucharu Polski wrócili z Wrześni zawodnicy z Kamienicy Królewskiej. Pokonali miejscowy KP Dexon 9:2 i zameldowali się w kolejnej rundzie tych rozgrywek.

Wykonanie zadania we Wrześni było obowiązkiem i to udało się wykonać podopiecznym trenera Kocota. Bramki w tym spotkaniu zdobywali: Kewin Sidor 3, Karol Dobek 2, Marcin Choszcz, Milinton Tijerino, Maciej Młyński i Iuri Portugal.

Spotkanie z Eurobusem Przemyśl

Teraz We-Met wraca na ligowe parkiety, gdzie w ramach 21. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy zagra 12 lutego o godzinie 18.15 z Eurobusem Przemyśl.

Ekipa z Przemyśla obecnie zajmuję ostatnie bezpieczne miejsce przed uniknięciem spadku, czyli 13. W 19 spotkaniach zdobyli 19 punktów. Bramki: 61:88. Drużna z województwa podkarpackiego ma do rozegrania zaległy mecz z Legią Warszawa.

We-Met Futsal Kamienica Królewska jest na 11 miejscu, gdzie w 20 spotkaniach zdobył 21 punktów. Bramki 74:84. Na tę chwilę, zespół z Kaszub ma 11 punktów przewagi nad strefą spadkową.

Jesienią w Przemyślu po zaciętym i emocjonującym spotkaniu zwyciężył Eurobus 5:4.

Teraz przed zespołem trenera Kocota okazja do rewanżu już w najbliższy poniedziałek. Będzie to istotne spotkanie w kwestii walki o utrzymanie i oddalenie się na jeszcze bezpieczniejszą odległość od strefy spadkowej. Emocje gwarantowane.

Nad/opr.red

Komentarze