Gmina Chmielno Szkolnictwo Wokół nas

Gmina Chmielno. Nagrodzono stypendystów z terenu gminy

Wójt Michał Melibruda wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Stanisławem Klimowiczem wręczyli dyplomy najlepszym ósmoklasistom i studentom z gminy Chmielno. Pogratulowali również stypendystom osiągnięcia wspaniałych wyników w nauce.

W gronie laureatów znaleźli się uczniowie klas ósmych roku szkolnego 2022/2023: Antonina Kwiecień z SP Chmielno, Magdalena Byczkowska z SP Chmielno, Maja Szlagowska z SP Chmielno, Nikola Leman z SP Chmielno, Magdalena Mielewczyk z SP Chmielno, Aleksander Formela z SP Chmielno, Roksana Czaja z SP Kożyczkowo, Roksana Labuda z SP Kożyczkowo, Natalia Ramczyk z SP Kożyczkowo, Wiktoria Czaja z SP Kożyczkowo, Zofia Brzeska z SP Miechucino, Wiktoria Modrzewska z SP Miechucino, Dawid Czaja z SP Borzestowo i Oskar Patelczyk z SP Borzestowo. A także studenci: Agata Polejowska, Agnieszka Komkowska, Katarzyna Jankowska, Joanna Łaszewska, Julia Czaja, Julia Rutkowska, Julia Makurat i Paulina Kawka.

– Wszystkim laureatom bardzo serdecznie gratuluję pięknych wyników, motywacji i umiejętności samokontroli, oraz olbrzymiego trudu i poświęcenia, jakie są niezbędne do osiągnięcia tak wspaniałych wyników – składa gratulacje włodarz gminy.

UG/opr.red

Komentarze