Gmina Nowa Karczma Konkursy

Nowa Karczma. Gra „Na tropie wielkanocnego zajączka” dobiegła końca

Gra odbywała się na terenie miejscowości Nowa Karczma, od 15 marca do 2 kwietnia. Grę można było rozpocząć w dowolnej chwili. Udział był oczywiście bezpłatny. Celem gry było przejście całej trasy przygotowanej specjalnie na tę okazję. Miała ona wymiar edukacyjny i integracyjny. Dzięki udziałowi w grze uczestnicy mieli możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, ale również uczyli się współpracy i wspólnie spędzili wolny czas. 

Uczestnicy przy pomocy mapy musieli odnaleźć 10 punktów kontrolnych oraz wykonać i wpisać rozwiązanie zadania znajdującego się na specjalnych tabliczkach. Wypełnione i podpisane karty należało dostarczyć do biura GOKSiR.

– Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział. 53 drużyny, ponad 150 osób wyruszyło na poszukiwanie wielkanocnego zajączka. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tak licznym udziałem. Dziękujemy! Już pracujemy nad kolejną grą terenową. Jednocześnie zapraszamy po odbiór słodkich upominków i niespodzianek, które można odbierać w biurze GOKSiR – podają organizatorzy.

Nad/opr.red

Komentarze